Παρασκευή, 5 Ιανουαρίου 2018

Επιτυχόντες 1ης φάσης των Μαθηματικών Διαγωνισμών


Οι επιτυχόντες του 78ου Μαθηματικού Διαγωνισμού "Ο Θαλής" στην Φλώρινα

 
20  μαθητές από την Φλώρινα  διακρίθηκαν στον 78ο Μαθηματικό Διαγωνισμό "Ο Θαλής" και θα διαγωνιστούν στη Β΄φάση που θα διεξαχθεί στις 20 Ιανουαρίου 2018 μάζι με τους 29 επιτυχόντες του 10ου Μαθηματικού διαγωνισμού "Υπατία".
Πολλά συγχαρητήρια στους μαθητές μας αλλά και στους συναδέρφους  που είναι αρωγοί στην προσπάθεια των παιδιών και προάγουν τη μαθηματική παιδεία στον τόπο μας ‼
 
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ                                ΙΩΑΝΝΑ                                           ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ                            ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                        1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΣΑΠΟΥΝΤΖΗΣ                          ΠΑΣΧΑΛΗΣ                                     3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ                                ΜΑΡΙΑ                                               ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

ΣΙΩΚΗ                                        ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   ΚΑΛΛΙΟΠΗ            1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΣΙΩΚΗ                                        ΣΩΤΗΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ                       1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΣΙΩΚΗΣ                                      ΛΟΥΚΑΣ                                           1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ                           ΧΡΥΣΟΥΛΑ                                        ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

ΤΑΜΗΛΙΑ                                  ΡΑΦΑΗΛΙΑ                                         ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ



Γ΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                   ΧΡΙΣΤΙΝΑ                                      3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΚΟΖΑΡΗΣ                                    ΚΩΝ/ΝΟΣ                                      1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ                     ΣΠΥΡΙΔΩΝ                                    ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΤΗΣ

ΡΟΣΕΚΛΗΣ                                 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                             1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ



Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ

ΑΓΓΟΥΡΟΥ                         ΦΩΤΕΙΝ                                             ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΙΛΩΤΑ
ΘΩΜΑΪΔΟΥ                        ΜΑΡΙΑ                                                 ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 


Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ

ΜΕΔΙΤΣΚΟΥ                        ΓΕΩΡΓΙΑ                                         ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

ΠΕΜΠΤΗΣ                            ΗΡΑΚΛΗΣ                                    2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ  ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΣΔΗΡΟΣ                               ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                   2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ



Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ

ΖΙΟΥΡΗ                                  ΟΥΡΑΝΙΑ                                        ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΣΤΟΪΚΟΠΟΥΛΟΥ                  ΕΛΕΟΝΩΡΑ                                    2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Οι επιτυχόντες του 10ου Μαθηματικού Διαγωνισμού «ΥΠΑΤΙΑ» του Παραρτήματος Ημαθίας 


Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου